Księgowa / Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

    Aktualnie do naszego wewnętrznego Działu Księgowego poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • księgowanie dokumentów
    • wsparcie bieżącej pracy działu księgowości
    • wprowadzanie faktur zakupu do systemu księgowego
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami
    • kontrola rejestrów VAT
    • uzgadnianie rozrachunków
    • weryfikacja poprawności wystawionych faktur sprzedaży
    • sporządzanie sprawozdań GUS

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie lub wyższe (może być w trakcie nauki)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
    • znajomość pakietu MS Office
    • zdolność szybkiego uczenia się i samodzielnego rozwiązywania problemów
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Oferta:

    • praca na pełen etat
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
    • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.hropersonnel.com

    Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową Verita HR: Verita HR Polska Sp. z o.o., HRO Personnel Sp. z o.o., SNW Sp. z o.o. z siedzibami przy ulicy Puławska 182, 02-670  Warszawa  działających jako Współadministratorzy Danych Osobowych (dalej jako: WADO) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko podane w ogłoszeniu, na które aplikuję oraz na udostępnianie tych danych Klientom WADO (podmiotom poszukującym kandydatów do pracy), zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.)."

    bottom