Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

CREAM Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

CREAM Sp. z o.o.

Prosta 51

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, inne)
  • księgowe zamknięcia miesiąca, zamknięcia kwartału
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie raportów miesięcznych i kwartalnych wynikających z przepisów prawa i wymogów klienta
  • raportowanie do GUS i NBP i inne wynikające z przepisów
  • komunikacja z klientami w zakresie powierzonych jednostek

Nasze wymagania

  • wykształcenie w zakresie rachunkowości lub finansów
  • min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • dokładność, komunikatywność, gotowość do nauki i pro aktywność w działaniu
  • orientacja na wysoką jakość pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegłość w wykorzystaniu MS Excel
  • znajomość programu SAP Business One będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość branży nieruchomości komercyjnych

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i dynamicznej firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego, dostęp do platform szkoleniowych
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę o współpracy (B2B)

CREAM Property Advisors to firma doradcza specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami i ich wynajmie.

Nasz model działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego obiektu, pracy w grupach projektowych dedykowanych poszczególnym nieruchomościom i skrupulatnej analizie ich funkcjonowania. Oferujemy zaawansowane narzędzia z zakresu asset managementu wsparte pracą działów: leasingowego, handlowego, windykacyjnego i marketingowego.

Księgowa / Księgowy, Prosta 51, Wola, Warszawa