Księgowa / Księgowy

Grupa Inter Cars

Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur leasingowych i dystrybucyjnych

  • wystawianie dokumentów technicznych

  • rozliczanie utargów kasowych PLN i waluta

  • rozliczanie kart służbowych

  • rozliczenia pracownicze

  • rozliczenia dystrybutorów

  • rozliczenia faktur kioskowych

  • kompensaty

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • doświadczenie w księgowaniu faktur, wyciągów bankowych

  • znajomość programu Excel, Oracle, Safo, CM

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia

  • ciekawą pracę w dużej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej i profesjonalnym środowisku

  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole, wspierającym i dzielącym się wiedzą

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pakiet szkoleń i awansu w strukturach firmy

  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach (np. karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

  • zniżki pracownicze na asortyment firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Nasze firmowe wartości to Pasja i zaangażowanie, Partnerstwo, Wiarygodność, Lojalność, oraz Przywództwo przez przykład. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.intercars.eu skąd dowiesz się znacznie więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy