Księgowa - Księgowy

Kermi Sp. z o.o.O firmie

Kermi Sp. z o.o.

Graniczna 8b

Wrocław

Kermi. Przyjazny klimat.

Jesteśmy przedstawicielem producenta najwyższej jakości grzejników i kabin prysznicowych z 50-letnim doświadczeniem. Należymy do szwajcarskiej firmy Arbonia AG. Nasze produkty są wytwarzane w wielu europejskich krajach. 2.700 pracowników wypracowało obrót wysokości 385 mln Euro.

Aby nadal efektywnie budować nasz sukces poszukujemy do naszego biura we Wrocławiu kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów w SAP (m.in. księgowanie faktur zakupowych, wyciągów bankowych, wystawianie faktur korygujących),
  • sprawozdania statystyczne (m.in. C-05, Intrastat) i NBP,
  • opracowywanie analiz i kalkulacji,
  • przygotowywanie danych potrzebnych do konsolidacji,
  • bieżący kontakt z działem księgowości w macierzystej firmie w Niemczech,
  • udział w projektach z zakresu finansów i rachunkowości.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację telefoniczną,
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (min. 2 lata),
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o CIT i VAT oraz ustawy o rachunkowości,
  • obsługa programu finansowo-księgowego (mile widziana obsługa systemu SAP),
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • prawo jazdy,
  • uczciwość, rzetelność i zaangażowanie.

Jesteście Państwo gotowi, aby swoim zaangażowaniem i inicjatywą współtworzyć sukces dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa? Praca w naszej firmie da Państwu ku temu sposobność. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, możliwości rozwoju, pracę w miłym i ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert do 12.07.2020 na adres:

ul. Graniczna 8B
54-610 Wrocław

lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy