Oferta pracy

Księgowa/ Księgowy

GOBSO firmie

GOBS

Powstańców Śląskich 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • czynności związane z zamknięciem miesiąca

  • przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych m.in. CIT, VAT

  • przygotowywanie sprawozdań do GUS, raportów NBP

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • przygotowywanie miesięcznych raportów dla Klientów

  • udział w usprawnianiu procesów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • ukończenia studiów wyższych (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • co najmniej 2 lat doświadczenia w księgowości finansowej - mile widziane doświadczenie w podmiocie świadczącym usługi księgowe

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

  • znajomości przepisów CIT, VAT oraz ustawy o rachunkowości

  • zdolności analitycznych oraz umiejętności poszukiwania rozwiązań

  • otwartości, pogodnego usposobienia oraz umiejętności pracy w zespole

  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

  • orientacji na potrzeby Klienta oraz łatwości budowania relacji

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności

  • dbałości o terminową realizację zadań w danym projekcie

  • bardzo dobrej znajomości MS Excel

  • mile widziana znajomość systemów księgowych Optima, Rewizor GT

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów

  • ciekawe projekty i możliwość szybkiego rozwoju i nauki

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji

  • kulturę organizacyjną wspierającą work-life balance

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport

GOBS

Spółka GOBS Sp. z o.o. powstała w 2009 roku z myślą o podmiotach prowadzących działalność gospodarczą poszukujących wszechstronnych rozwiązań biznesowych. Spółka świadczy usługi w zakresie wsparcia wewnętrznych procesów w przedsiębiorstwie związanych z prowadzeniem ksiąg, raportowaniem finansowym, controllingiem, rozliczeniami w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych, płac oraz pomocy publicznej.

Przewiń do profilu firmy

NASZĄ OFERTĘ KIERUJEMY DO:

  • osób z minimum 2- letnim doświadczeniem w księgowości finansowej