Logo Pracuj.pl

Księgowa / Księgowy

Castellum Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Castellum Sp. z o.o.

Świdnicka 31

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Kadr i płac ( w pełnym zakresie, w tym przygotowywanie zaświadczeń i odpowiedzi na zajęcia komornicze) wraz z księgowaniem i rozliczaniem kosztów wg MPK
  • Rozliczanie podatku VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami ( nadzór, sporządzanie deklaracji, JPK, przeksięgowania, uzgadniania rejestrów itp.)
  • Naliczanie, księgowanie i rozliczanie składek ZUS
  • Naliczanie, księgowanie i rozliczanie podatków PIT zarówno miesięcznie jak i rocznych
  • Naliczanie CIT, aktualizacja arkuszy excel- pobierających dane z systemu FK , oraz księgowanie zaliczek na podatek CIT jak rozliczeń rocznych
  • Rozliczenie kosztów
  • Sporządzenie analiz miesięcznych wg ustalonych wzorów ( w Excelu- arkusz pobiera dane z systemu FK)
  • Sporządzanie wszelkich sprawozdań spółki wymaganych przez GUS ( w tym F0-1),
  • Współpraca z US, ZUS
  • Naliczanie księgowanie i rozliczanie PFRON
  • Wszelkie inne prace niezbędne w celu utrzymania terminowości pracy Działu finansowo- księgowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie rachunkowości i finansów.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym, w tym doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
  • znajomość obsługi programu Płatnik
  • Praktyczne umiejętności posługiwania się programem EXCEL.
  • mile widziana znajomość programu Insert GT i Insert Nexo

To oferujemy

  • umowę o pracę- okres próbny 3-m-ce, ( po okresie próbnym i pozytywnej ocenie kompetencji i pracy- umowa na czas nieokreślony)
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników i doświadczenia
  • pracę w renomowanej, rozwijającej się spółce
  • pracę w kilkuosobowym zespole działu finansowo-księgowego
  • możliwość awansu

Dokumenty aplikacyjne (cv ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikuj.

W tytule prosimy wpisywać księgowy/a nazwisko.

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami

Tryb rekrutacji:

  • test kompetencji
  • rozmowa kwalifikacyjna

Księgowa / Księgowy, Świdnicka 31, Wrocław