Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Castellum Sp. z o.o.O firmie

  • Świdnicka 31, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Castellum Sp. z o.o.

Świdnicka 31

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie Kadr i płac ( w pełnym zakresie, w tym przygotowywanie zaświadczeń i odpowiedzi na zajęcia komornicze) wraz z księgowaniem i rozliczaniem kosztów wg MPK

  • Rozliczanie podatku VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami ( nadzór, sporządzanie deklaracji, JPK, przeksięgowania, uzgadniania rejestrów itp.)

  • Naliczanie, księgowanie i rozliczanie składek ZUS

  • Naliczanie, księgowanie i rozliczanie podatków PIT zarówno miesięcznie jak i rocznych

  • Naliczanie CIT, aktualizacja arkuszy excel- pobierających dane z systemu FK , oraz księgowanie zaliczek na podatek CIT jak rozliczeń rocznych

  • Rozliczenie kosztów

  • Sporządzenie analiz miesięcznych wg ustalonych wzorów ( w Excelu- arkusz pobiera dane z systemu FK)

  • Sporządzanie wszelkich sprawozdań spółki wymaganych przez GUS ( w tym F0-1),

  • Współpraca z US, ZUS

  • Naliczanie księgowanie i rozliczanie PFRON

  • Wszelkie inne prace niezbędne w celu utrzymania terminowości pracy Działu finansowo- księgowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie rachunkowości i finansów.

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym, w tym doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

  • znajomość obsługi programu Płatnik

  • Praktyczne umiejętności posługiwania się programem EXCEL.

  • mile widziana znajomość programu Insert GT i Insert Nexo

To oferujemy

  • umowę o pracę- okres próbny 3-m-ce, ( po okresie próbnym i pozytywnej ocenie kompetencji i pracy- umowa na czas nieokreślony)

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników i doświadczenia

  • pracę w renomowanej, rozwijającej się spółce

  • pracę w kilkuosobowym zespole działu finansowo-księgowego

  • możliwość awansu

Dokumenty aplikacyjne (cv ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikuj.

W tytule prosimy wpisywać księgowy/a nazwisko.

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami

Przewiń do profilu firmy

Tryb rekrutacji:

  • test kompetencji

  • rozmowa kwalifikacyjna