Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Carcoustics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, HB2)

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów oraz nadzór nad ich obiegiem

  • bieżąca komunikacja, współpraca z innymi działami firmy

  • rozliczanie delegacji służbowych

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • prowadzenie rejestrów VAT

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku w obszarze księgowości w tym w firmie produkcyjnej

  • znajomość przepisów podatkowych i księgowych

  • dobrej znajomości systemu finansowo-księgowego SAP (warunek konieczny)

  • dobrej obsługi oprogramowania biurowego MS Office (w szczególności Excel)

  • dobrej znajomości j. niemieckiego i/lub angielskiego (mile widziana)

  • odpowiedzialności za powierzone zadania oraz dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy zespołowej.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach

  • stabilne zatrudnienie

  • motywujący system wynagrodzeń

  • bogaty pakiet socjalny (m. in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

  • szanse zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji

  • możliwość rozwoju

  • dofinansowanie nauki (w tym udział w kursach językowych i szkoleniach branżowych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Carcoustics Poland Sp. z o.o.

Dzięki produktom firmy Carcoustics świat pozostaje w ruchu. Wdrażane przez nas rozwiązania sprawiają, iż samochody, pociągi, pojazdy użytkowe, sprzęt gospodarstwa domowego oraz pozostałe urządzenia spełniają Państwa najwyższe oczekiwania. Nieczęsto je widać, ale zawsze można je poczuć i usłyszeć. Nasz sukces zawdzięczamy każdemu z przeszło 2600 pracowników zatrudnionych w siedzibie głównej firmy w Leverkusen oraz osiemnastu innych zakładach zlokalizowanych w Niemczech, Europie, Ameryce i Azji. Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości ukierunkowywane na podbój światowych rynków łączymy przyjazną atmosferę pracy z ciekawymi zadaniami oraz międzynarodowymi możliwościami rozwoju.

Przewiń do profilu firmy