Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Ultranet Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące, stałe i terminowe kwalifikowanie dowodów księgowych wraz z ich oceną merytoryczną wg ustawy o księgowości

  • Rozliczanie amortyzacji, kwalifikacja do środków trwałych, rozliczenia leasingu kapitałowego

  • Kwalifikacja dowodów księgowych w zakresie ustawy o VAT (split payment, odwrotne obciążenie, rozliczenia w walutach obcych)

  • Dekretacja faktur zakupu wg planu kont zespołu 4-7

  • Systematyczne zdobywanie i uaktualnianie wiedzy w zakresie przepisów księgowych

  • Praca w systemie COMARCH XL oraz R2FK

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia pracy w pełnej księgowości

  • Umiejętność funkcjonowania w dynamicznym otoczeniu i szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji

  • Umiejętność szybkiego zamykania zadań

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, społeczne i umiejętność pracy w zespole

  • Wewnętrzna motywacja do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Znajomość oprogramowania Excel

  • Znajomość podstaw pełnej księgowości

  • Znajomość ustawy o rachunkowości i ustawy o VAT

  • W zgłoszeniu wymagamy podania oczekiwanego wynagrodzenia netto za pracę na pełny etat

  • Zapraszamy zarówno osoby po technikum jak i po studiach wyższych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i dynamiczną pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Pracę w siedzibie firmy we Wrocławiu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie do karty Multisport

Ultranet Sp. z o.o.

Projektujemy i realizujemy innowacyjne biurowce przyjazne dla najemców i środowiska.

W naszej firmie obsługujemy cały proces inwestycyjny we wszystkich branżach od projektu do gotowego budynku. Wielkość typowego projektu od kilku do kilkunastu tysięcy m2 w tym budynki wysokie.

Przewiń do profilu firmy