Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

Techland S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie bieżące wsparcie działu finansowego w pracy nad prawidłowym ujmowaniem wszystkich operacji gospodarczych. W szczególności:

- księgowanie wyciągów bankowych,

- weryfikowanie i księgowanie dokumentów zakupu,

- dokonywanie niezbędnych uzgodnień i rozliczeń wynikających z bieżących potrzeb,

- pomoc w innych pracach zleconych przez przełożonego,

- współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)

- Znajomość prawa podatkowego i rachunkowego w zakresie pozwalającym na wykonywanie w/w obowiązków

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Dobra znajomość MS Excel

- Dokładność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

- Duża motywacja do nauki i rozwoju

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku (1-2 lata)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne