Logo Pracuj.pl

Księgowa/Księgowy

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.O firmie

6 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań związanych z księgowaniami i weryfikacją poprawności dokumentów
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań
  • ewidencjonowanie transakcji i operacji księgowych w systemie księgowym (m. in. księgowanie sprzedaży, wyciągów bankowych, operacji kasowych, faktur zakupowych i kosztowych)
  • uzgadnianie kont magazynowych
  • usprawnianie istniejących procesów we współpracy z głównym księgowym
  • sporządzanie deklaracji JPK, VAT, CIT, PIT
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej i dotyczącej umów cywilnoprawnych, sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS
  • kontakt z urzędami, klientami, instytucjami współpracującymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie w pracy w księgowości lub w pionie finansowym
  • doświadczenie w obsłudze spółek komandytowych
  • znajomość prawa podatkowego i ustawy rachunkowości oraz prawa pracy i zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym
  • znajomość zagadnień związanych z kadrami i płacami
  • wiedza z zakresu zagadnień dotyczących obrotu towarowego i gospodarki magazynowej
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególność MS Excel i MS Word
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • potrafiącą pracować samodzielnie i w zespole, również pod presją czasu
  • znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • interesujące wyzwania
  • stabilny system wynagrodzenia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • dodatkowe narzędzia pracy
  • umowę B2B

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce, z uwagi na intensywny rozwój. rozwój, poszukuje obecnie kandydata do pracy w centrali we Wrocławiu, na stanowisko Księgowej/Księgowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Księgowa/Księgowy, Wrocław