Logo Pracuj.pl

Księgowa/Księgowy

ABAK SA.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnych ksiąg klientów biura rachunkowego,
  • sporządzanie niezbędnych deklaracji do US, ZUS, a także informacji do GUS
  • sporządzanie sprawozdań finansowych dla klientów biura
  • bezpośrednią współpracę z klientami biura

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze podmiotów na pełnej księgowości
  • umiejętność praktycznego zastosowania przepisów podatkowych
  • doświadczenie w miesięcznych oraz rocznych zamknięciach spółek prawa handlowego (VAT, CIT)
  • dokładność, terminowość oraz sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • znajomość programu Comarch ERP Optima oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będą mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym szkolenia
  • dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego
  • dużą samodzielność oraz zdobywanie doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie prywatnej opieki zdrowotnej

Finesti (Grupa ABAK) biuro rachunkowe zaprasza Cię do współpracy. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowa z doświadczeniem

Księgowa/Księgowy, Wrocław