Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

JAGA Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy działającej w branży automotive, która zajmuje się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, które zaopatrują czołowych producentów samochodów na świecie (m.in. BMW, Nissan, Renault, Volvo).

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa faktur zakupu,

  • wprowadzanie faktur do systemu,

  • dbanie o prawidłowy obieg faktur zakupu,

  • nadzór nad prawidłowością faktur zakupu,

  • inne działania wspierające dział księgowości.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie w zakresie rachunkowości lub finansów,

  • dobrą znajomość programu MS Excel,

  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości lub finansów,

  • doświadczenie w księgowaniu należności, wystawianiu faktur sprzedaży będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w pracy z Optimą - mile widziane,

  • dobrą znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny,

  • prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Firmą,

  • pracę w godz. 7:00-15:00,

  • wolne weekendy,

  • miesięczną premię frekwencyjną,

  • opiekę medyczną LUXMED,

  • kartę Multisport,

  • paczki świąteczne,

  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),

  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.

JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).

Przewiń do profilu firmy