Logo Pracuj.pl

Księgowa/ Księgowy

GRUPA VERITAS RECRUITMENT Sp. z o.o.O firmie

8 300–9 700
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

GRUPA VERITAS RECRUITMENT Sp. z o.o.

Skarbowców 23

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i rachunkowości (księgi handlowe)
  • Samodzielne sporządzanie i obliczanie VAT, CIT, PIT
  • Sporządzanie sprawozdań GUS i innych
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, itp.)

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe o kierunkach finansowych lub ekonomicznych (ukończone lub w trakcie)
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (min. 2-3 lata)
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT)
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Doświadczenie w biurze rachunkowym
  • Znajomość programu księgowego Comarch ERP Optima

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie 6000 -7000 zł/ netto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę zatrudnienia
  • Pełne wsparcie dedykowanego, indywidualnego asystenta ds. księgowości
  • Benefity – multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, etc.
  • Chętnie dzielimy się wiedzą, wysyłamy pracowników na szkolenia zewnętrzne ( CIT,VAT, PIT)
  • Możliwość zaangażowania się w projekty społeczne w ramach naszej Fundacji Veritas 

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Z niecierpliwością oczekujemy na Twoją aplikację 

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Cześć, szukamy dobrej księgowej/dobrego księgowego. Może to Ty?

Nazywamy się Veritas i jesteśmy jedną z największych firm opiekuńczych w Polsce. Jest na prawie 300 osób i pracujemy w ponad 20 oddziałach w całym kraju. Naszym największym powodem do dumy jest kilka tysięcy opiekunek, którym znajdujemy pracę każdego miesiąca. Cały czas się rozwijamy i potrzebujemy rąk do pomocy. Tym razem chodzi o naszą centralę we Wrocławiu i stanowisko: Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Księgowa/ Księgowy, Skarbowców 23, Krzyki, Wrocław