Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

Kermi Sp. z o.o.

Graniczna 8b

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów w SAP (m.in. księgowanie faktur zakupowych, wyciągów bankowych, wystawianie faktur korygujących dotyczących skont i bonusów)

  • zakładanie rezerw

  • sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS, NBP, Intrastat

  • sporządzanie deklaracji VAT i VAT UE

  • przygotowywanie danych potrzebnych do konsolidacji

  • bieżący kontakt z działem księgowości w macierzystej firmie w Niemczech

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację telefoniczną,

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (min. 2 lata),

  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o CIT i VAT oraz ustawy o rachunkowości,

  • preferowana znajomość obsługi programu finansowo-księgowego SAP,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • prawo jazdy,

  • uczciwość, rzetelność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Sposób aplikowania

    Jesteście Państwo gotowi, aby swoim zaangażowaniem i inicjatywą współtworzyć sukces dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa? Praca w naszej firmie da Państwu ku temu sposobność. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, możliwości rozwoju, pracę w miłym i ambitnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert do 16 sierpnia na adres:

    ul. Graniczna 8B

    54-610 Wrocław

    lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj.

    Jesteśmy przedstawicielem producenta najwyższej jakości produktów w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej. Od p 60 lat wyróżnia nas najwyższa jakość produktów i usług. Należymy do szwajcarskiego koncernu Arbonia. Filozofia naszej firmy opiera się na tradycyjnych wartościach jak partnerska współpraca, odpowiedzialność, rzetelność.

    Przewiń do profilu firmy