Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

6 5008 500 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dołącz do naszego zespołu jeśli lubisz pracę z dokumentami, nie są Ci straszne zagadnienia z zakresu przepisów o VAT i podatku dochodowym oraz potrafisz współpracować z innymi. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Księgowa /Księgowy

Lokalizacja: Biestrzyków okolice Wrocławia

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz nadzór nad całokształtem spraw księgowych i podatkowych firmy

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi

  • Zapewnienie poprawności księgowanych transakcji oraz rozliczeń podatkowych

  • Wsparcie Zarządu w tworzeniu polityki finansowej spółki

  • Uzgadnianie sald księgi głównej oraz ksiąg pomocniczych oraz kont magazynowych

  • Sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat, raportów, analiz i sprawozdań finansowych na potrzeby wewnętrzne Spółki, a także dla instytucji zewnętrznych

  • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji i informacji do urzędów VAT, CIT, GUS, ZUS

  • Nadzór nad wystawianiem i księgowaniem dokumentów oraz terminowości płatności zobowiązań i wpływu należności

  • Nadzór nad kadrami i płacami, rozliczanie dofinansowań

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobrej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu rachunkowości i podatków

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku głównego/ej Księgowej w spółkach prawa handlowego

  • Terminowości wykonywanych zadań

  • Bardzo dobrej znajomości programów: pakiet MS Office

  • Otwartości na wyzwania i zmiany, umiejętności budowania relacji w zespole

  • Samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Wynagrodzenie miesięczne 5 000 - 6 800 zł/brutto

  • Pakiet benefitów pracowniczych (karta multisport, ubezpieczenie oraz opieka medyczna)

  • Dostęp do wielu szkoleń oraz kursów

  • Pracę z najnowszymi na rynku programami księgowymi

  • Świetną atmosferę w miejscu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka dedykowanego specjalisty

  • program CSR TAKPEŁNOSPRAWNI

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Przewiń do profilu firmy