Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

INSTYTUT TECHNOLOGII CYFROWYCH NEWCONNECT sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • weryfikacja i kontrola sald,
  • prowadzenie ewidencji kasy oraz ewidencji ŚT,
  • kontrola i uzgadnianie sald z kontrahentami oraz pracownikami,
  • rozliczenia płatności,
  • sprawdzanie poprawności wprowadzanych danych,

Wymagania:

  • doświadczenie min. 3 lata,
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (kierunek Ekonomia),
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (księgi handlowe),
  • znajomość ustawy o VAT, CIT, PIT,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane:

  • znajomość programu Enova365 lub R2,
  • znajomość programu SaldeoSmart,

Oferujemy:

  • umowa o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • stałe godziny pracy od 8-16, 9-17
  • biuro w centrum miasta,
  • nielimitowaną pyszną kawę,
  • miłą atmosferę,

Ogłoszenie archiwalne