Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

AFK Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.

5 0006 800 brutto / mies.
  • Świeradowska 51/57
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Świeradowska 51/57

Wrocław

Nasza firma funkcjonuje  od 20 lat .Zajmujemy się outsourcingiem księgowym oraz kadrowo-płacowym. Pracujemy na nowoczesnych systemach , które w znaczny sposób ułatwiają codzienną pracę oraz wspierają komunikację z Klientami.Jesteśmy w 100% przygotowani na pracę zdalną oraz mobilny kontakt z naszymi kontrahentami.

Opis stanowiska:

  • samodzielne rozliczanie KPiR oraz rejestrów VAT,
  • samodzielne sporządzanie deklaracji PIT, VAT, JPK, zeznań rocznych
  • znajomość przepisów podatkowych PIT, VAT,
  • mile widziana znajomość ksiąg rachunkowych oraz zasad sporządzania sprawozdań finansowych
  • mile widziana znajomość systemu e-nova

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • chęć poszerzania wiedzy z zakresu księgowości, rachunkowości, podatków
  • praca w zespole pod kierownictwem samodzielnego księgowego
  • mile widziani absolwenci kierunków: rachunkowości, finansów, a także kierunków informatycznych i technicznych

Oferujemy:

  • miła atmosfera w pracy, stawiamy na dobre relacje
  • dostęp do bazy wiedzy i szkoleń branżowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Ogłoszenie archiwalne