Ta oferta pracy jest nieaktualna od 367 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.

    Instal - Konsorcjum Sp. z o.o.

    Działamy dynamicznie na rynku od ponad 20 lat i jesteśmy pierwszą w Polsce grupą zakupową w branży dystrybutorów towarów z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji.

    Reprezentujemy 28 hurtowni instalacyjnych w kraju o obrotach blisko 1 mld zł. Jako jeden z liderów w branży, jesteśmy udziałowcem największej organizacji handlu hurtowego towarami instalacyjnymi w Europie. Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi.

    Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonej księgowej/księgowego. Jeżeli jesteś osobą rzetelną, otwartą na ludzi i doświadczenia, czekamy na Twoją aplikację.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie
    Numer referencyjny: Księgowa

    Opis stanowiska:

    • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży towarów
    • Księgowanie faktur kosztowych, delegacji , rozliczenia międzyokresowe kosztów
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
    • Rozliczanie inwentaryzacji
    • Uzgodnienie stanów magazynu
    • Księgowanie WB
    • Księgowanie WNT
    • Wsparcie Głównego Księgowego w realizacji obowiązków z obszaru księgowości i podatków
    • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT
    • Sporządzanie sprawozdań F-01 oraz innych sprawozdań do GUS
    • Przygotowywanie pism do banków i innych instytucji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość
    • Min. 5-letnie doświadczenie w dziale księgowości, podatków, audytu lub sprawozdawczości
    • Znajomość programu Excel na poziomie min. średniozaawansowanym
    • Znajomość programu ERP Comarch
    • Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości
    • Praktyczna znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT)
    • Chęć do inicjowania optymalizacji
    • Pomysły i odwagę do wdrożenia nowych rozwiązań
    • Otwartość na zmiany
    • Wysoki poziom kultury osobistej
    • Umiejętność współpracy w zespole

     Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie, stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
    • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania
    • Przyjazną atmosferę w firmie o zasięgu ogólnopolskim, cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów i dostawców
    • Pracę w zespole profesjonalistów, dającą możliwość uczestniczenia w rozwijaniu biznesu

    Wymagane dokumenty:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny), wybierając przycisk APLIKUJ

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Klauzula:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Instal-Konsorcjum Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 19-23. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.