Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

MSI Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MSI Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Wrocław

MSI Polska", w Bielanach Wrocławskich, jest oddziałem międzynarodowej korporacji MSI (MICRO-STAR INT'L CO., LTD.), światowego lidera wśród producentów płyt głównych, kart graficznych oraz notebooków. W polskiej siedzibie w Bielanach Wrocławskich znajduje się europejskie centrum naprawcze MSI. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko pracy:

Podstawowe zadania:

  • Rozliczanie podatku VAT
  • Sporządzanie raportów do GUS-u, NBP
  • Klasyfikacja i prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Prowadzenie rejestru rozliczeń międzyokresowych
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Przygotowywanie miesięcznych zestawień kosztów i innych raportów na potrzeby wewnętrzne spółki
  • Bieżąca analiza i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych
  • Wsparcie w czynnościach zamknięcia miesiąca, kwartału i roku

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości
  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Znajomość zasad międzynarodowego handlu (import i eksport)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, terminowość

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń, w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa, świadczenie świąteczne
  • Pracę w globalnej firmie i środowisku międzynarodowym
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy