Księgowa/Księgowy

Unity Group

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Unity Group

Strzegomska 2/4

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z przepisami prawa podatkowego

  • ewidencja dowodów księgowych i operacji bankowych

  • wystawianie dokumentów sprzedaży

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald kont Księgi Głównej

  • sporządzaniu deklaracji i sprawozdań wymaganych przepisami prawa (US, GUS)

  • pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych

  • tworzenie zestawień i raportów

  • współpraca z Zespołem Kadr i Płac

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (np. Ekonomia, Finanse i Rachunkowość)

  • posiadasz 3-4 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • pracowałeś/aś z programem Insert GT (Rewizor GT i Subiekt GT)

  • znasz zasady rachunkowości i przepisów podatkowych (CIT i VAT)

  • sprawnie obsługujesz komputer i pakiet MS Office (szczególnie Excel)

  • cechuje Cię skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • cechuje Cię komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Prowadzenie księgowości podmiotów usługowych

  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym

  • Znajomość kadr i płac

To oferujemy

  • Branżowe platformy e-learningowe

  • Szkolenia wewnątrzfirmowe i zewnętrzne

  • Treningi umiejętności miękkich – HRowy Yoda zawsze Ci pomoże!

  • Wsparcie mentorów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

W 2022 otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work – jesteśmy z tego niezwykle dumni! To

nagroda przyznawana w oparciu o opinie pracowników - aż 88% członków naszego zespołu

stwierdziło, że Unity Group to świetne miejsce pracy! Dołącz do nas i przekonaj się osobiście.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zerknij na naszą stronę kariera lub napisz do Patrycji Maćkowskiej.

Unity Group

Unity Group tworzy ponad 400 specjalistów IT, którzy od ponad 25 lat wdrażają rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej. Kim jesteśmy? Interdyscyplinarnym zespołem ekspertów, którzy na co dzień tworzą projekty dla wiodących marek budując organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. W naszym portfolio znajdziesz RTV Euro AGD, Nestle, McDonald’s, SIG, Credit Agricole, Volkswagen Group, General Motors, GLS, HP czy LPP i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy