Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

AQUILA Września Sp. z o. o.

  • Objazdowa 6 A, Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Objazdowa 6 A

Września

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych (krajowych i zagranicznych);

  • sporządzanie, weryfikacja poprawności i księgowanie delegacji służbowych pracowników;

  • sporządzanie i wysyłka sprawozdań do GUS i NBP;

  • uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca, kwartału i roku (weryfikacja sald kont, uzgodnienia sald w grupie, wyceny).

Nasze wymagania

  • aktualna wiedza z zakresu rachunkowości;

  • wykształcenie kierunkowe lub/i min. 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości;

  • sprawna obsługa programu excel;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prostą komunikację mailową;

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy, sumienność, dokładność, samodzielność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych (umowa o pracę, 3 miesięczny okres próbny);

  • bezpłatna nauka języka angielskiego w godzinach pracy;

  • Multisport;

  • pakiet medyczny;

  • dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • nauka języka angielskiego