Oferta pracy

Księgowa/Księgowy

Curtis Health Caps S.A. O firmie

Curtis Health Caps S.A.

Batorowska 52

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zakupu od kontrahentów krajowych i zagranicznych;

  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;

  • księgowanie wyciągów bankowych;

  • księgowanie dokumentów SAD;

  • uzgadnianie sald kont księgi głównej;

  • obsługa rozliczeń międzyokresowych;

  • weryfikacja rejestrów VAT;

  • przygotowywanie informacji do rocznego sprawozdania finansowego;

  • uzgadnianie rozliczeń z pracownikami;

  • przygotowywanie analiz, zestawień, sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość/finanse);

  • doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego minimum 3 lata;

  • znajomość zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych;

  • dokładność w prowadzeniu dokumentacji;

  • umiejętność organizacji pracy własnej;

  • samodzielność;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • wysoka motywacja i zaangażowanie;

  • znajomość pakietu Office;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji będącej liderem na rynku

  • Konkursy pracownicze

  • Wspólne świętowanie

  • Zgrany zespół

  • Dobra atmosfera

  • Rekrutacje wewnętrzne

  • Catering

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pracujemy bezpiecznie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

TWORZYMY firmę farmaceutyczną zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości.

Naszym największym zasobem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy.

Przewiń do profilu firmy