Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy

CD Partner Sp. z o.o.– Centrum Dystrybucji

Batorowska 35

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie faktur kosztowych,

  • kontrola dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym i ich księgowanie,

  • księgowanie RK, WB,

  • weryfikacja rejestrów VAT,

  • weryfikacja sald kontrahentów,

  • uzgadnianie kompensat,

  • przygotowywanie sprawozdań GUS.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • urządzeń biurowych,

  • operatywność,

  • zaangażowanie w pracę, uczciwość,

  • samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

    CD Partner Spółka z o. o. działający od kilkunastu lat dystrybutor napojów, wód, piwa i wina zatrudni osobę na stanowisko: Księgowa.

    Miejsce pracy Wysogotowo ul. Batorowska 35, 62-081 Przeźmierowo

    Przewiń do profilu firmy