Ta oferta pracy jest nieaktualna od 925 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa/księgowy z językiem francuskim

  • Janikowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Kapitałowa VOX to firmy działające w pokrewnych branżach, dzięki czemu zapewniają klientom materiały do budowy i wykończenia mieszkań oraz domów, a poprzez zróżnicowane kolekcje mebli i artykułów dekoracyjnych pomagają zaaranżować każde wnętrze. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Meble VOX, Profile VOX oraz Drzwi i podłogi VOX.

 Centrum Usług Wspólnych Grupy Kapitałowej VOX w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: Janikowo (pow. poznański)

Opis stanowiska:

  • miesięczna kontrola sald kont księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • rozliczanie produkcji oraz gospodarki magazynowej,
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką firmy,
  • rozliczanie kontrahentów spółki oraz realizacja zobowiązań zgodnie z polityką firmy,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych na potrzeby zarządu spółki,
  • przygotowywanie deklaracji dla US, GUS, NBP,
  • przygotowywanie danych niezbędnych do sporządzenia sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, specjalność: rachunkowość, finanse,
  • minimum 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, preferowane doświadczenie w centrum usług wspólnych świadczącym usługi księgowe,
  • bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • znajomość języka francuskiego – warunek konieczny,
  • znajomość systemu SAP,
  • dobra organizacja pracy oraz wysokie zdolności interpersonalne,
  • dociekliwość i dążenie do rozwiązywania problemów, poznawania nowych zagadnień i uczenie się,
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • ciekawe i stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Meble Vox Sp. z o.o. S.K.A zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się