Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Księgowa / Księgowy

Elzab S.A. Zakłady Urządzeń Komputerowych

  • Elzab 1, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Elzab 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja i księgowanie krajowych zakupów magazynowych (materiałów i towarów),

  • Dekretacja i księgowanie zakupów materiałów z zagranicy (WNT, import),

  • Dekretacja i księgowanie faktur za usługi krajowe i zagraniczne,

  • Uzgadnianie kont rozliczeń zakupu,

  • Prowadzenie spraw związanych z inwentaryzacjami majątku drogą spisu z natury w obszarze księgowym,

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,

  • Kwartalne uzgadnianie rozrachunków i obrotów w ramach Grupy Kapitałowej,

  • Uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i zamknięciu roku,

  • Przygotowywanie i współudział w przygotowywaniu dokumentacji audytów finansowych i podatkowych,

  • Udział w przygotowywaniu sprawozdania finansowego spółki oraz pakietów sprawozdawczych kwartalnych, półrocznych i rocznych Grupy Kapitałowej,

  • Współudział w sporządzaniu sprawozdawczości w zakresie JPK VAT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe ekonomia / finanse),

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • Wymagana znajomość obowiązujących przepisów ustawy o Rachunkowości, ustawy o podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych

  • Doświadczenie pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra znajomość Excela,

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

  • Samodzielność, umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz współpracę w profesjonalnym zespole,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia dodatkowo premia uzależniona od wyników,

  • Możliwość rozwoju zawodowego – poszerzania wiedzy oraz umiejętności,

  • Kartę Multisport,

  • Pakiet socjalny,

  • Elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Elzab zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych oraz wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.

Poszukujemy osób logicznie myślących, pracujących z pasją i potrafiących współpracować z innymi. Zatrudniamy wiele utalentowanych osób, ale najbardziej liczy się dla nas praca zespołowa.

Przewiń do profilu firmy