Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

OLSA POLAND Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i podatkowych oraz uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,

  • Uzgadnianie przyjęć magazynowych z fakturami,

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • Księgowanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów,

  • Wykonywanie powierzonych procedur zamknięcia miesiąca oraz wsparcie przy przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,

  • Sporządzanie sprawozdawczości do GUS i NBP,

  • Przygotowywanie płatności, kompensat i ich rozliczanie.

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów o rachunkowości i podatkach,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego,

  • Praktyczna znajomość MS Excel,

  • Samodzielność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,

  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomości programu księgowego SAP.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska,

  • Umowę o pracę,

  • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji,

  • Godziwe warunki pracy i przyjazną atmosferę,

  • Miesięczna premia obecnościowa,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli poszukujesz ciągłego rozwoju, jesteś osobą ambitną i pracowitą, nie boisz się wyzwań, jesteś otwarty na nowości - zapraszamy do złożenia swojego CV!

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Zainteresowany ? Wyślij swoją aplikację, a skontaktujemy się z Tobą! Chcesz zwiększyć swoje szanse? Dołącz list motywacyjny.