Oferta pracy

Księgowa/ Księgowy ze znajomością języka angielskiego

AUTO1 Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Połczyńska 31A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 31A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i przechowywaniem dokumentów księgowych,

  • Rozliczanie podatku VAT w zakresie JPK i deklaracji VAT-UE,

  • Kalkulacja miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy CIT,

  • Przygotowywanie raportów dla GUS, US,

  • Rozliczanie operacji bankowych spółki,

  • Zamykanie księgowe miesiąca (PK, listy płac, rezerwy itp.),

  • Udział w przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego spółki,

  • Okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach,

  • Sporządzanie raportów i zestawień i analiz,

  • Monitorowanie zmian w zakresie prawa podatkowego i UoR, w tym współpraca z doradcami podatkowymi,

  • Dekretacja, księgowanie faktur kosztowych w PLN i EUR,

  • Rozliczanie delegacji pracowniczych,

  • Kontrola i rozliczanie rozrachunków z pracownikami, kontrahentami- należności, zobowiązania,

  • Księgowanie wyciągów bankowych w PLN i EUR i innych walutach obcych,

  • Tworzenie i księgowanie RMK,

  • Kontrola środków trwałych, dodawanie, likwidacja, księgowanie środków trwałych (OT, OTU, LT),

  • Pomoc w zamknięciu miesiąca i raportowaniu,

  • Kontrola, księgowanie, uzgodnienie różnic kursowych,

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,

  • znajomość programu Comarch Optima lub Sage Symfonia - warunek konieczny,

  • znajomość przepisów CIT, VAT oraz ustawy o rachunkowości,

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki: finanse, rachunkowość

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 - warunek konieczny,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • znajomość programu Oracle - mile widziane,

  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,

  • aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność, systematyczność, zaangażowanie i pracowitość,

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę

  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AUTO1 Group jest europejskim leaderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 55 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych, a przychody wyniosły 3,5 miliarda euro. W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4000 osób.

Jeżeli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy