Oferta pracy

Księgowa/księgowy ze znajomością języka szwedzkiego

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Pojezierska 90A

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży

  • Weryfikowanie oraz księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych

  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami oraz stanu ich obrotów i sald

  • Bieżący kontakt z klientem - obsługa infolinii i korespondencji mailowej

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości jęz. szwedzkiego (minimum B2)

  • Minimum średniego wykształcenia

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego

  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych

To oferujemy

  • Możliwość udziału w akcjach prozdrowotnych i sportowych np. joga albo zdrowy kręgosłup – Ty wybierasz

  • Przejrzysty proces analizy potencjału i powiązany z nim system premiowy

  • Udział w procesie diagnozowania i wdrażania usprawnień – a to naprawdę ekscytujący proces!

  • Rozwojowe zadania pod okiem doświadczonych kolegów z zespołu

  • Nielimitowany dostęp do systemu szkoleń wewnętrznych i wsparcie działu Zarządzania Wiedzą

  • Dostęp do systemu kafeteryjnego

  • Program poleceń pracowniczych, czyli premie za polecenie nam Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

  • Ubezpieczenie lekowe

Nasza księgowa (lub nasz księgowy) to osoba, która:

  • Jest otwarta na zdobywanie nowych umiejętności i łączenie posiadanej wiedzy z doświadczeniem, które mamy jako zespół

  • Nie boi się zadawać pytań, bo wie, że kto pyta ten błądzi znacznie krócej

Etapy rekrutacji

Spotkanie online z jedną z naszych koleżanek z Działu HR oraz szefem zespołu, do którego aplikujesz

Informacja zwrotna o tym jak Ci poszło– i już!

Jeśli, powyższe brzmi dobrze – aplikuj do nas.

Masz pytania? Nasza rekruterka – Agnieszka, chętnie na nie odpowie – możesz do niej zadzwonić: 785 800 896

A może znasz kogoś kto idealnie pasowałby do tej roli? Możesz polecić go nam i dostać za to nagrodę, szczegóły znajdziesz w Regulaminie Programu Poleceń na naszej stronie internetowej www.bssce.com

Jesteśmy Business Support Solution, w skrócie BSS. Powstaliśmy w 2008 roku i jesteśmy polską firmą, zatrudniającą ponad 350 pracowników, w tym wysokiej klasy specjalistów z zakresu: finansów, kadr i płac oraz obsługi procesów biznesowych, posiadających uprawnienia: ACCA, biegłego rewidenta czy doradcy podatkowego.

Obecnie świadczymy usługi dla ponad 250 podmiotów z branży produkcyjnej, usługowej oraz handlowej, w tym sieci detalicznych. To oznacza, że jest się u nas od kogo uczyć i jest co robić – zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę, jak i dla tych, którzy są na poziomie eksperta w swojej dziedzinie.

Więcej o nas możesz poczytać na naszych profilach w mediach społecznościowych. Szukaj nas na Facebooku i LinkedIn.

Przewiń do profilu firmy