Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy ze znajomością kadr i płac

Intenson Spółka Akcyjna

  • Całowanie (pow. otwocki)

    Całowanie (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów - wyciągi bankowe, faktury kosztowe;

  • bieżąca kontrola rozrachunków z odbiorcami i dostawcami;

  • bieżący nadzór nad wybranymi obszarami ewidencji;

  • okresowe analizy;

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej;

  • inne prace bieżące w dziale księgowości oraz współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów podatkowych;

  • dobra znajomość MS Excel;

  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;

  • mile widziane doświadczenie w produkcyjnej;

  • mile widziana znajomość systemu Dynamics NAV, ERP Optima i Raks SQL Kadry i Płace;

  • gotowość do rozwoju zawodowego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stałe godziny pracy;

  • Opiekę medyczną, pakiet multisport, ubezpieczenie grupowe.

O nas

Jesteśmy liderem rynku zdrowej żywności, producentem, który dynamicznie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Naszą misją jest propagowanie zdrowego żywienia.

W codziennej pracy kierujemy się zasadami otwartości i współpracy. Satysfakcja klientów jest dla nas nadrzędnym celem, dlatego skupiamy się również na innowacjach, które wpłyną korzystnie na zdrowie i tryb życia naszych klientów.

Staramy się tworzyć dobrą atmosferę pracy opartą na swobodnej komunikacji.