Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa / Księgowy ze znajomością kadr i płac

ARCTOS CREME sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Arctos Creme Sp. z o.o., przedsiębiorstwo z branży spożywczej zatrudni:

Opis stanowiska:

  • Dekretowanie dowodów księgowych
  • Księgowanie dokumentów
  • Bieżąca analiza należności i zobowiązań Spółki (rozrachunki z kontrahentami)
  • Udział w przygotowywaniu danych do sporządzania rozliczeń podatkowych oraz innych sprawozdań i dokumentów
  • Prowadzenie administracji kadrowej
  • Obsługa procesów zatrudniania pracowników
  • Naliczanie płac i urlopów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2-3 letnie
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość zasad pełnej księgowości
  • Ugruntowana wiedza z obszaru: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz wynagrodzeń.
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i obsługi programu COMARCH ERP XL
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność, rzetelność, skrupulatność, terminowość.

Oferujemy:

  • Stabilna umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie wyższe niż u konkurencji
  • Opcja awansu
  • Możliwość home office

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne