Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Do It Development Group

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • księgowanie dokumentów kosztowych

  • uzgadnianie poprawności zapisów na kontach księgowych

  • sporządzanie zestawień, analiz, raportów, sprawozdań

  • comiesięczne sporządzanie raportów z wykonania planu finansowego, analiza odchyleń

  • obsługa kadrowo-płacowa – jako wsparcie lub zastępstwo w razie nieobecności, w tym między innymi sporządzanie i księgowanie list płac, sporządzanie deklaracji ZUS, obsługa ZFŚS, obsługa i rozliczanie umów zlecenia i umów o dzieło

  • rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych

  • comiesięczne uzgadnianie kont płacowych z ewidencją księgową

  • obsługa konta bankowego – płacowego, w tym przygotowanie i realizacja przelewów wynagrodzeń i potrąceń

  • obsługa podatku u źródła w zakresie osób fizycznych i osób prawnych

  • aktywny udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane ekonomiczne

  • doświadczenie w pracy w księgowości i obsłudze kadrowo-płacowej

  • znajomość przepisów prawa – w szczególności: ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, kodeksu pracy, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku od towarów i usług oraz umiejętność ich interpretacji

  • umiejętność obsługi programu excel na bardzo dobrym poziomie

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • otwartość, pracowitość

  • odpowiedzialność, samodzielność

  • życzliwość i umiejętność współpracy w zespole

  • chęć uczenia się

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego

  • znajomość programu Comarch

To oferujemy

  • umowę o pracę gwarantująca stabilność zatrudnienia

  • jasny i czytelny sposób wynagradzania i oceny pracy

  • pracę, która pozwala rozwijać swoje kompetencje

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

Dla naszego Klienta, Instytucji działającej w obszarze kultury poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego ze znajomością kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy