Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

Masfrost sp. z o.o.

  • Nadrzeczna 1A, Ziębice
    Ziębice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Nadrzeczna 1A

Ziębice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa elektronicznego obiegu dokumentów

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży

  • Księgowanie faktur zakupu

  • Wystawianie not obciążeniowych korygujących

  • Księgowanie dokumentów związanych ze środkami trwałymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość podstawowych zagadnień księgowych

  • Mile widziana znajomość systemu COMARCH i obsługa Excela

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Ubezpieczenie COVID-19 opłacane przez Zakład

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym na życie

  • Dopłaty do wypoczynku pracownika

  • Dopłaty do wypoczynku dzieci

  • Paczki mikołajkowe dla dzieci

  • Bezzwrotne zapomogi finansowe

  • Pożyczki mieszkaniowe

  • Finansowanie szkoleń i uprawnień