Księgowa/Księgowy

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Zakres obowiązków:

    • kontrola i księgowanie w systemie finansowo-księgowym dokumentów księgowych, takich jak przede wszystkim wyciągi bankowe, polecenia księgowania, noty, faktury,
    • rozliczanie i kontrola rozrachunków, wyjaśnianie ewentualnych różnic, analiza poprawności zapisów i sald kont księgowych, rozliczane różnic kursowych,
    • prowadzenie i rozliczanie faktoringu,
    • udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz  w przygotowywaniu sprawozdań finansowych oraz rozliczeń podatkowych,
    • wsparcie Głównej Księgowej przy realizacji bieżących zadań działu.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości oraz znajomość przepisów polskiej ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych,
    • Dokładność, systematyczność, terminowość, samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonej pracy,
    • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole,
    • Umiejętność posługiwania się programami księgowymi oraz oprogramowaniem biurowym,
    • Mile widziane doświadczenie w pełnej księgowości w firmie produkcyjnej oraz znajomość programu Streamsoft.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
    • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
    • Interesującą pracę w dynamicznym środowisku,
    • Możliwość korzystania z kart Benefit.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o wysłanie CV z dopiskiem
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.