Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Księgowy

BITO Technika Magazynowa Sp. z o.o.O firmie

BITO Technika Magazynowa Sp. z o.o.

Europejska 12

Zimna Wódka (pow. strzelecki)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych

  • Nadzór nad procesem fakturowania

  • Kompletowanie dokumentacji dotyczącej WDT

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

  • Uzgadnianie sald kont księgowych

  • Udział w sporządzaniu deklaracji VAT oraz w procesie zamknięcia miesiąca

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości (preferowana firma produkcyjna)

  • Podstawowa znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz regulacji podatkowych (VAT, CIT)

  • Znajomość zagadnień obrotu międzynarodowego

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (mile widziana znajomość MS Dynamics AX)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Dokładność, odpowiedzialność, umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

  • Liczne szkolenia oraz kusy zwiększające posiadane kompetencję

  • Pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania

  • Bezpłatny parking

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Kawa, herbata, owocowe dni

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

BITO jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w branży techniki magazynowej. Ta założona w Niemczech w 1845 roku firma to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów elementów wyposażenia magazynowego w Europie. BITO szczyci się obecnie zakładami produkcyjnymi i przedstawicielstwami zlokalizowanymi w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii, Danii oraz Polsce. BITO posiada obecnie 70000 Klientów, dzięki czemu należy do liderów rynkowych. Swój dynamiczny rozwój BITO zawdzięcza świetnie zmotywowanym Pracownikom oraz zaawansowanym technicznie, najwyższej jakości produktom.

Przewiń do profilu firmy