Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

Perfectdoor Sp. z o.o.

  • Fabryczna 1, Kunów
    Kunów, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Fabryczna 1

Kunów

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie FV zakupu, FV sprzedaży

  • księgowanie i kontrola dokumentów magazynowych,

  • rozliczenie wyciągów bankowych,

  • ewidencja środków trwałych, leasingów, kredytów

  • uzgadnianie rozrachunków oraz potwierdzenie sald z kontrahentami,

  • sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS.

  • udział w zamykaniu miesiąca/roku,

  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • przygotowywanie dokumentów na potrzeby Intrastat

  • przygotowywanie uchwał Zarządu, Wspólników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w księgowości minimum 5-letnie

  • Znajomość systemu księgowego ERP XL

  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego CIT, PIT, VAT, ordynacji podatkowej

  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju poprzez liczne kursy i szkolenia (zakończone certyfikatem),

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

O nas

Perfectdoor Sp. z o.o. jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki wieloletniej tradycji i ciągłym inwestycjom w nowe technologie firma zdążyła wypracować stabilną pozycję na rynku drzwi wewnętrznych i ościeżnic.

Obecnie, priorytetem dla firmy Perfectdoor są inwestycje w innowacyjne technologie, które pozwolą wyjść naprzeciw oczekiwaniom sieci handlowym DIY pod względem jakości, jak i wizualnych cech naszych produktów. Cały czas poszerzamy swoją ofertę o nowe wzory, kolory i nowoczesne rozwiązania, które podnoszą jakość użytkowania naszych drzwi i ościeżnic.