Logo Pracuj.pl

Księgowa

LANCERTO S.A.O firmie

  • Łańcut
    Łańcut, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie, wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • ewidencja obrotu bankowego i kasowego
  • ewidencja rozrachunków
  • ewidencja obrotu magazynowego towarów
  • ewidencja sprzedaży i kosztów
  • sporządzanie ewidencji dla celów Vat i podatku dochodowego, analiz finansowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości
  • znajomość obsługi oprogramowania ERP
  • biegła obsługa programów Microsoft Office
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i podatkowych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • bardzo dobre zarobki: od 4.000 zł brutto
  • umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój poprzez system szkoleń

LANCERTO S.A. to jedna z największych firm w zakresie projektowania oraz dystrybucji odzieży dla mężczyzn w Polsce. Nie tylko tworzymy wysokiej jakości kolekcje, ale także dajemy naszym klientom wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań dla nich. Nasze relacje z klientami są bardzo silne, ponieważ często pomagamy im dobrać garderobę na najważniejsze chwile w ich życiu. Towarzyszymy im od studniówki, przez zaręczyny, wesele po ważne wystąpienia i awanse. Potrafimy też zadbać o ich komfort w życiu codziennym.

W Lancerto wierzymy w trwałe relacje z Klientami. Szukamy osób, które chcą z nami budować relacje z Klientami na lata, w atmosferze szacunku, mocnego zaangażowania w pracę, ale i wysokimi premiami.

Księgowa, Łańcut