Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna/y Księgowa/wy

NFM Production Sp. z o. o.O firmie

  • Słupska 1D, Lębork
    Lębork, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NFM Production Sp. z o. o.

Słupska 1D

Lębork

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów;

  • Uzgadnianie kont księgowych (RMK, Rezerwy)

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji;

  • Analiza rozrachunków, rozliczanie otwartych pozycji, uzgadnianie sald z kontrahentami

  • rozliczanie i księgowanie podróży służbowych

  • przygotowywanie dokumentacji do audytów, kontroli skarbowych i dla biegłych rewidentów

  • bieżąca realizacja zadań księgowych

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie

  • aktywną współpracę w zakresie sprawozdawczości finansowej i podatkowej oraz rozliczaniu podatku, udział w tworzeniu rocznego sprawozdania finansowego

  • nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • sprawozdawczość GUS,

  • przygotowanie deklaracji VAT, podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego.

Nasze wymagania

  • Preferowane doświadczenie w spółkach prawa handlowego

  • Wykształcenie w kierunku - Rachunkowość, Podatki, Finanse lub pokrewne,

  • Terminowości,

  • Znajomości aktualnych przepisów i samodzielności w działaniu

  • Chęci do rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu księgowości i podatków,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Znajomości IFS jako dodatkowy atut

  • Min 2 letnie doświadczenie na stanowisku pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym zespole,

  • możliwość stałego podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy),

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych, atrakcyjnych i ambitnych projektach,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych,

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

NFM jest częścią norweskiej Grupy NFM zlokalizowaną w Lęborku. Firma mieszcząca się w nowoczesnym budynku zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zaawansowanych technicznie wyrobów odzieżowych dla potrzeb wojska i policji. W ostatnich latach spółka dynamicznie się rozwija, w związku z tym powstała potrzeba znalezienia specjalistów z różnych branż. Stawiamy na potencjał ludzi młodych. Cenimy doświadczenie wieloletnich praktyków.

Przewiń do profilu firmy