Oferta pracy

Księgowa

Klient Pracuj.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (Sp. z o.o.),

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych i nadzór nad ich prawidłowym obiegiem.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze rachunkowym,

  • Znajomość ustawy PDOP i VAT,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość,

  • Znajomość programu Symfornia Sage Finanse i Księgowość.

To oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Wynagrodzenie w formie podstawy i przyznawanej raz do roku premii,

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.