Oferta pracy

Księgowa

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Aleksandrowska 55

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja dokumentów środków trwałych

  • Uzgodnienia kont środków trwałych

  • Kontrola dokumentów i zapisów księgowych

  • Kompletowanie dokumentów na potrzeby podatku VAT

  • Przygotowanie sprawozdań do GUS i NBP

  • Wsparcie przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych

  • Sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby Spółki i Grupy

  • Przygotowywanie uzgodnień na potrzeby kontroli SOX

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w dziale finansowo-księgowym

  • Znajomość przepisów podatkowych

  • Znajomość narzędzi IT(pakiet Office, programy finansowo-księgowe)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne umożliwiające skuteczną komunikację z pracownikami na różnych poziomach organizacji

  • Zaangażowanie w realizowane zadania

  • Potencjał i chęć rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Umowę o pracę przez Amcor

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze, 13 pensja)

  • Dofinansowanie zajęc sportowych (Karta Multisport)

  • Opieka Medyczna Medicover (całkowicie opłacana przez pracodawcę)

  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego (wczasy pod gruszą)

  • Premia świąteczna

  • Program poleceń (bonus za polecenie pracowników do pracy)

  • Codziennie świeże owoce

  • Pracownicze Plany Emerytalne (PPE - składkę całkowicie pokrywa pracodawca)

  • Bilety do Teatru (Amcor partnerem Teatru Powszechnego)

  • Miejsca parkingowe bezpośrednio przy fabryce

  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Amcor, do której należy Amcor Specialty Cartons Polska jest wiodącym, globalnym przedsiębiorstwem w branży opakowaniowej. Naszym priorytetem i główną wartością jest Bezpieczeństwo. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 50 tysięcy Pracowników, w ponad 250 zakładach, z czego ponad siedmiuset pochodzi z naszego łódzkiego oddziału. W Grupie AFEMEA mamy 61 zakładów, zatrudniamy ok. 12 tysięcy Pracowników i jesteśmy obecni w 22 krajach. W 2019 roku nastąpiło połączenie z firmą Bemis i od tego czasu, firma Amcor jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE)

Łódzki zakład Amcor Specality Cartons należy do grupy Specialty Cartons, której klientami są firmy między innymi takie jak JTI, PMI, ITG. Produkuje się u Nas opakowania do wyrobów tytoniowych za pomocą nowoczesnych technologii - druku rotograwiurowego oraz offsetowego.

Przewiń do profilu firmy