Oferta pracy

Księgowa

MZ Forma Sp.j. O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma produkcyjno-handlowa w branży ogrodniczo-szkółkarskiej,

zatrudni na stanowisko:

Księgowa

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie z pełną księgowością
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym, rachunkowym
  • księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych , rozliczeń
  • analiza poprawności zapisów na kontach
  • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych (VAT, PIT) oraz plików JPK VAT
  • przygotowanie raportów oraz analiz finansowych, a także sprawozdań statystycznych
  • inicjowanie działań mających na celu ulepszanie rozwiązań w systemie księgowym
  • prowadzenie rejestru środków trwałych

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy kompleksowej obsłudze księgowej
  • biegła znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość programu ENOVA
  • dobre zdolności interpersonalne
  • mile widziane doświadczenie kadrowe
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie rodzinnej
  • umowę o pracę na pełny etat
  • niezależne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy