Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

CENTRUM TERESY 100 sp. z o.o. 2 SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

CENTRUM TERESY 100 sp. z o.o. 2 SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Świętej Teresy 100

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi-GUS, US itp.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowej/ ego

  • umiejętność wykonywania czynności księgowych w zakresie w zakresie kontroli, dekretacji, rozliczania dokumentów

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętności ich zastosowania

  • dobra organizacja pracy własnej

  • zdolności analityczne

  • komunikatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • wynagrodzenie powyżej 4000 zł netto

  • wysoka premia

  • prywatne ubezpieczenie medyczne

  • pakiet Multisport

  • stałe godziny pracy: 8-16

  • przyjazną atmosferę w pracy