Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

NexoTech S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

NexoTech S.A.

Magazynowa 6

Luboń

Jesteśmy firmą z branży telekomunikacyjnej i elektrotechnicznej. Posiadamy 19-letnie doświadczenia w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy prawie 1000 pracowników ulokowanych w różnych oddziałach w całej Polsce. Nasza siedziba znajduje się w Luboniu.

W związku z dynamicznymi zmianami poszukujemy osoby na stanowisko:
Księgowa

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie faktur zakupowych
  • Wystawianie i dekretacja faktur sprzedaży
  • Księgowanie rozliczeń gotówkowych
  • Weryfikacja stanów magazynowych z saldami księgi głównej
  • współpraca z działami operacyjnymi
  • uczestnictwo w procesie zamykania ksiąg rachunkowych i uzgadniania kont
  • udział w projektach mających na celu udoskonalenie procesów księgowych
  • Wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy w księgowości na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w pracy w systemach finansowo – księgowych, mile widziane w systemie Impuls
  • Dobra znajomość programu MS Office
  • Odpowiedzialność za terminową realizację zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • motywacyjny system wynagradzania
  • szeroki pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do wczasów oraz kolonii
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń
  • kartę Multisport
  • system poleceń pracowniczych
  • system Employer branding wewnętrzny
  • nieformalny dress code
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne