Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/Młodsza Księgowa

KBR Łukasz PrzybyłoO firmie

3 5004 500 brutto / mies.

KBR Łukasz Przybyło

Księdza Piotra Skargi 12

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • pozytywnego nastawienia, motywacji i zaangażowania

  • doświadczenia w prowadzeniu ewidencji podatkowych VAT, KPiR

  • dobrej organizacji pracy

  • otwartości na zmiany i nową wiedzę

Nasze wymagania

  • prowadzenie ewidencji podatkowych VAT, KPiR

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • sporządzanie sprawozdań GUS

  • wsparcie w prowadzeniu pełnej księgowości

Mile widziane

  • znajomość prowadzenia pełnej księgowości

  • znajomości programów Rewizor, Rachmistrz, Excel, Word

To oferujemy

  • stałą pracę

  • umowa o pracę na pełny etat

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • wsparcie w powierzonych obowiązkach

  • wsparcie w nauce zasad prowadzenia pełnej księgowości

  • dostęp do szkoleń