Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa/ninja ds. administracyjnych

BY MIŁOŚĆ sp. z o.o.

umowa o pracę
6 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości, a także rozliczeń CIT i VAT.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, rocznych i okresowych sprawozdań finansowych oraz statystycznych (GUS i NBP).

  • Weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów, aktywów i pasywów, rozrachunków rozliczeń podatkowych.

  • Inne prace księgowe, w tym: zamykanie miesiąca i roku obrachunkowego, bezpośrednia współpraca z pracownikami i klientami.

  • Bieżąca obsługa finansowo-księgowo-administracyjna.

  • Analiza kosztów i bieżąca kontrola płynności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse lub ekonomia) - poparte praktyczną wiedzą z zakresy podatków, rachunkowości i finansów.

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, Comarch ERP Optima.

  • Dokładność, skrupulatność, komunikatywność, własna inicjatywa.

To oferujemy

  • Zapewnimy Ci szeroki dostęp do prestiżowych szkoleń oraz kursów, które pomogą Ci w rozwijaniu swoich kompetencji. Możesz skorzystać z gotowej bazy wiedzy, a jeśli znajdziesz inne wartościowe szkolenie, które Cię interesuje – z chęcią je sfinansujemy.

  • Brak nudy: obsługa kilku powiązanych firm z branży odzieżowej oraz motoryzacyjnej. (Bardzo ważne abyś był/a otwarty/a na nowe wyzwania i rozwój.)

  • Duża elastyczność.

  • Profesjonalny i nowoczesny sprzęt, w tym: nowy laptop, smartfon, dodatkowy monitor, klawiatura, myszka i pozostałe niezbędne elementy.

  • Zaawansowane narzędzia, w tym: oprogramowanie i systemy księgowe, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków.

  • Nielimitowane zaopatrzenie w postaci: aromatycznej kawy, przepysznej herbaty, świeżej wody i wszystkich niezbędnych dodatków.

  • Bardzo dobra lokalizacja biura.

O nas

Wychodzimy z założenia, że praca to coś więcej niż miejsce, do którego przychodzi się tylko po to, aby “odrobić” swoje 8 godzin. W związku z tym stawiamy na budowanie przyjacielskiej atmosfery, dzięki której większość naszych pracowników traktuje naszą firmę jak drugi dom. Liczymy, że będziesz się rozwijać razem z nami i w przyszłości odpowiesz za zarządzanie zespołem administracyjno-księgowym.

W pracy będziesz odpowiedzialna/y za obsługę kilku spółek z różnych branż:

Miło(ść) - firma odzieżowa w której z miłością tworzymy i sprzedajemy odzież i w której będziesz miał/a swoje biuro.

Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych.

Myjnia samochodowa.