Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa - obsługa Wspólnot Mieszkaniowych

EKO-WIATR JOANNA STATUCH, KRZYSZTOF STATUCH sp.j.

3 9004 000 brutto / mies.
  • Jana Pawła II 52, Sieradz
    Sieradz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jana Pawła II 52

Sieradz

Twój zakres obowiązków

Poszukiwany pracownik do poprowadzenia księgowości Wspólnot Mieszkaniowych, obsługiwanych przez Eko-Wiatr.

Księgowość w znacznym stopniu prowadzona jest w oparciu o program System Łatwej Obsługi Nieruchomości.

Obecnie prowadzeniem księgowości zajmują się dwie księgowe, która posiadają szeroką wiedzę odnośnie Wspólnot Mieszkaniowych, tym samym wprowadzenie w nowe obowiązki powinno przebiegać w sposób płynny i bezproblemowy.

Z uwagi na charakter pracy, w szczególności w I kwartale, wymaga ona od pracownika elastyczności w aspekcie godzin pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość),

  • mile widziane doświadczenie w księgowości,

  • praktyczna znajomość MS Office (głównie MS Excel),

  • znajomość aktualnych przepisów,

  • dokładność, sumienność, rzetelność, zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy, terminowość.

To oferujemy

Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

O nas

Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem i administrowaniem Wspólnotami Mieszkaniowymi, które sprowadzają się obsługi księgowej, technicznej i administracyjnej nieruchomości.