Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

Grant Sp. z o.o.O firmie

Grant Sp. z o.o.

Wrocławska 170G

Opole

Firma „GRANT” SP. Z O.O. działa na rynku już od 31.12.2008

Firma „GRANT” Sp. z o.o. kompleksowo obsługuje firmy, głównie z branży rolnej i rybackiej, w zakresie: prowadzenia księgowości, pozyskania dotacji z UE oraz ubezpieczeń.

KsięgowaNumer ref.: Region: 160222140

Opis stanowiska:

Prowadzenie pełnej księgowości firm zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz ustawami podatkowymi:

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie faktur, wyciągów bankowych, raportów kasowych, raportów sprzedaży
  • Sporządzanie wymaganych przepisami prawa raportów, deklaracji i sprawozdań m.in.: deklaracji oraz sprawozdań GUS
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie odpisów amortyzacyjnych
  • Naliczanie wynagrodzenia za pracę
  • Sporządzanie dokumentacji podatkowej oraz dotyczącej rozliczenia i opłacania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne - obsługa systemu Płatnik, kontakt z ZUS i US.
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

Prowadzenie firm na KPiR, na ryczałcie.

Wymagania:

  • znajomość pakietu Office
  • mile widziana znajomość programu COMARCH OPTIMA
  • chęć rozwoju, skrupulatność, zaangażowanie, doskonałe znajomości organizacyjne
  • znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • dokładność, odpowiedzialność i terminowość
  • 2 lata pracy w księgowości
  • prawo jazdy kat B – czynne
  • doświadczenie w księgowości
  • dodatkowym atutem będzie znajomość kadr i płac

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne