Logo Pracuj.pl

Księgowa

MEBLOPOL Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych, kasy i innych dokumentów księgowych oraz rozliczanie i uzgadnianie kont bankowych
  • nadzór nad terminowością płatności
  • przygotowywanie przelewów bankowych krajowych oraz zagranicznych
  • rozliczanie deklaracji służbowych krajowych i zagranicznych
  • rozliczanie międzyokresowe kosztów
  • kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
  • współpraca z brokerem (ubezpieczenie majątku Spółki, floty)
  • udział w zamykaniu miesiąca, udział w zamykaniu roku

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (mile widziane finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • motywacja i zaangażowanie do pracy w księgowości
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonałe umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły
  • dobrej znajomości przepisów VAT i CIT i ustawy o rachunkowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Exel)
  • znajomość systemów FK (mile widziany Prestiż)

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • stanowisko z perspektywami pogłębiana wiedzy merytoryczne
  • pakiet socjalny finansowany z ZFŚS
  • pracę w dobrze zorganizowanej, przyjaznej pracowników firmie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

MEBLOPOL Sp. z o.o.

Towarzystwo Gospodarcze Meblopol Sp. z o.o. od wielu lat zaopatruje w materiały i środki techniczne największych producentów mebli, fabryki przemysłu drzewnego, a także tysiące zakładów i warsztatów stolarsko-meblarskich w całej Polsce.

Księgowa, Poznań