Logo Pracuj.pl

Księgowa

Bemo Motors Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Bemo Motors Sp. z o.o.

Mogileńska 50

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów
  • prawidłowe dekretowanie oraz księgowanie w systemie
  • kontrola sald i rozrachunków

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, CIT i VAT

Mile widziane

  • znajomość FK Symfonia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Grupa Bemo Motors to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 16 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, LEVC, Peugeot, Citroen, DS Automobiles oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie, Łodzi i Rzeszowie.

Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów.

Aktualne oferty pracodawcy
AKS/2022/91

Księgowa, Mogileńska 50, Nowe Miasto, Poznań