Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowa

Akademia Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT), JPK, PFRON

  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych

  • Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca i bilansie rocznym

  • Księgowanie faktur zakupu materiałów i towarów

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień w powierzonym obszarze dla sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych

  • rozliczanie delegacji

  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku, najlepiej w uczelni wyższej

  • Mile widziana znajomość programu księgowego Enova

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, odpowiedzialność

  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów w obszarze księgowym

To oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę w Uczelni niepublicznej o ugruntowanej pozycji na rynku.