Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowa

Crown Packaging Polska Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

Crown Packaging Polska Sp. z o.o.

Zastawna 38

Pruszcz Gdański

Firma produkcyjna, lider na rynku opakowań metalowych, należący do międzynarodowego koncernu poszukuje kandydatów na stanowisko:
Księgowa
PRUSZCZ GDAŃSKI

Obowiązki:

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • przygotowanie raportów dla Urzędu Statystycznego
  • przygotowanie raportów dla NBP
  • sporządzanie deklaracji Intrastat
  • uzgadnianie sald kont
  • kontakt z faktorami i uzgadnianie bieżących sald
  • wsparcie działu księgowości w realizacji bieżących zadań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • znajomość zasad rachunkowości
  • dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa programów komputerowych Excel, Word
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Dowóz do pracy z Gdańska Głównego
  • Bezpłatny parking na samochód, motor, rower
  • Motywacyjnych system bonusowy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Spotkania integracyjne
  • Dobra atmosfera

CV prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Zastrzegamy możliwość kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Ogłoszenie archiwalne